V dňoch 12.-20.7.2018 čerpáme dovolenku. Objednávky prijaté v tomto období budeme odosielať od 23.7.2018. Ďakujeme. Prajeme všetkým zákazníkom pekné leto.

Produkty IONT a UNIVERSAL balenie 300 ml

Neohodnotené

Koloidné striebro v praktickom príručnom balení 300 ml sa používa ako preventívny antibakteriálny prostriedok s účinkami likvidácie baktérií pri zahlienení v počiatočných štádiách choroby, na ošetrenie drobných rán, kožných vyrážok a popálenín. Jeho využitie oceníme najmä na cestách na dezinfekciu vody a pod.

Koloidné striebro je podporným prostriedkom pri liečení mnohých vnútorných i vonkajších (kožných) chorôb vyvolaných bakteriálnou nákazou a ochorení vírusového pôvodu. Má okamžitý efekt a upokojujúce účinky. Prípravok v praktickom balení tiež uvítajú najmä chovatelia zvierat aj pestovatelia a predajcovia rastlín. Likviduje plesne, huby, baktérie a vírusy.

Proti vícebuněčným parazitom a patogénnym prvokom je svojou intenzitou dostatočné skôr iónové striebro IONT (má však vyššie toxicitu, doba skladovania je dlhšia). Odporúčame podrobne sa oboznámiť so zdravotnými rizikami najmä pri nadužívaní či dlhodobom užívaní a kontraindikáciu s niektorými liekmi. Podrobné informácie nájdete tiež nižšie v menu Technologické parametre.

€6
Zvoľte variant
iónové striebro IONT300 ml: suspenzia Ag10ppm Ag+ >20%
Skladom | 67/SUS
€6
koloidné striebro UNIVERSAL300 ml: disperzia Ag30ppm Ag+ <20%
Skladom | 67/DIS
€6

Špecifikácia produktov

Koloidné striebro UNIVERSAL disperzia Ag 30 ppm Ag+ <20% (koloidné Ag - vodná disperzia nanočastíc striebra) je veľmi účinný a šetrný prípravok s biocídnymi a antiseptickými účinkami, ktorý likviduje najmä baktérie, niektoré zaplesnenia a vírusy. Funguje na princípe prírodného antibiotiká, na ktoré si však nemožno vytvoriť rezistenciu.

 

Iónové striebro IONT suspenzia Ag 10 ppm Ag+ >20% (hydrosol striebra, monoatomárne koloidné striebro) je tým najuniverzálnejším prostriedkom proti baktériám a vírusom a je vysoko účinné pri mikrobiologickej likvidácii niektorých húb, plesní a parazitov. Prečítajte si a informujte sa viac o zdravotnom riziku nadmerného či dlhodobého užívania. Jedná sa o typ koloidného striebra, ktoré je doposiaľ na slovenskom trhu prevažne zastúpené (vydávané nie celkom presne za koloidné!).

 

Odporúčanie

Uchovávajte v tme a chráňte pred mrazom! Koloidné Ag by nemalo prísť do styku s kovom. Spotrebujte najlepšie do 3 mesiacov (UNIVERSAL) a do 6 mesiacov (IONT) od dátumu výroby uvedeného na obale.

Nemali by používať osoby s preukázanou kontaktnou alergiou na striebro.

Kód Kód: 67/SUS
Meno značky: Kinetfyz
Kategória: Špeciálne aplikátory
Záruka: 6 mesiacov (IONT) a 3 mesiace (UNIVERSAL)

Zabezpečujeme vzdelávacie a poradenské služby a venujeme sa ďalším činnostiam: Fyzioterapia a predaj špecializovných zdravotníckych potrieb - Lektorstvo - Publikačná činnosť - Výroba a predaj koloidného striebra (veľkoobchod - maloobchod)

firmyLogo