V dňoch 12.-20.7.2018 čerpáme dovolenku. Objednávky prijaté v tomto období budeme odosielať od 23.7.2018. Ďakujeme. Prajeme všetkým zákazníkom pekné leto.

Koloidné striebro ARGENA 35 ppm balenie 1000 ml

Neohodnotené

Na priložených fotografiách sú vidieť: Jednotlivé typy mikroorganizmov podľa rozmiestnenia v ľudskom tele; Pre porovnanie optické vlastnosti koloidného striebra (sfarbené) a iónového striebra (bezfarebné).

Ďalej snímky elektrónového mikroskopu, ako môžu vyzerať zhluky nanočastíc (prirodzená tendencia koloidov - znižuje účinnú plochu nanočastíc pre pôsobenie na baktérie) a zároveň ukážka pôsobenia týchto zhlukov - klastrov na baktérie Escherichia coli.

Okrem iného ukážka oligodynamického efektu produktu ARGENA na kmene vodných baktérií a prvokov druhu Paramecium caudatum a ďalej porovnávací test účinku produktu ARGENA a antibiotík na mikroorganizmy - bez degradácie efektu u oboch zložiek vylučuje vzájomnú kontraindikáciu.

 

Odkazy k fotografiám, citácie a podrobnejšie informácie nájdete v informačnom blogu.

 

 

€23
Na dotaz

Špecifikácia unikátneho produktu ARGENA

Koloidné striebro ARGENA (Argentum Colloidale) je účinné, veľmi šetrné a takmer netoxické. Likviduje predovšetkým baktérie a vírusy. Nanočastice striebra sa nehromadí v organizme. Výskumy s koloidným striebrom ukázali, že väčšina baktérií a vírusov proti nemu nedokáže vyvinúť rezistenciu. Z analytického pohľadu chémie sa jedná o disperziu nanočastíc vo veľmi čistej deionizovanej destilovanej vode. Obsah strieborných nanočastíc Ag je 35 ppm (mg/l). Produkt má znížený obsah katiónov Ag + <10% vďaka špeciálnemu dvojstupňovému výrobnému procesu. Týmto postupom je zachovaná mikrobiologická efektivita výrobku, ale skracuje sa čas skladovania a spotreby. Mimoriadnou výhodou zníženého počtu katiónov Ag + je však zvýšená šetrnosť voči bunkám ľudského i zvieracieho organizmu.

 

Kontrola kvality produktu

Chemická analýza: Obsah striebra - potenciometricky s Ag ISE; Prímesi iných kovov - metóda FS - DPP.

 

Odporúčanie

Pozor! V EÚ nie je koloidné Ag zaradené do kategórie liečiv ani výživových doplnkov a je doporučované len na vonkajšie užívanie. 

Koloidné striebro ARGENA ako nanobiotechnologický produkt s obsahom strieborných nanočastíc 35 ± 5 ppm (mg/l) a nízkym obsahom katiónov Ag+ (<10%) spĺňa logicky prísnu nepísanú normu.

Produkt deklarujeme ako výrobok na báze prírodného prvku v syntéze látok, ktoré sú bežnou súčasťou potravinového reťazca a sú zdravotne nezávadné.

 

(V súčasnosti u nás bežne dostupná literatúra vyzdvihuje prínos a mapuje znalosti užívania striebra ako prirodzené liečby a dezinfekcie už od staroveku. Napr. Josef Pies; Uwe Reinelt. Koloidní stříbro. Velká kniha zdraví pro lidi, zvířata a rostliny. Praha, 2012.)

 

Uchovávajte v tme a chráňte pred mrazom! Koloidné striebro by nemalo prísť do styku s kovom.

Spotrebujte do 1 mesiaca od dátumu výroby.

Nemali by používať osoby s preukázanou kontaktnou alergiou na striebro.

Kód Kód: 61
Meno značky: Kinetfyz
Kategória: Špeciálne aplikátory
Záruka: 1 mesiac
Hmotnosť: 1 kg

Zabezpečujeme vzdelávacie a poradenské služby a venujeme sa ďalším činnostiam: Fyzioterapia a predaj špecializovných zdravotníckych potrieb - Lektorstvo - Publikačná činnosť - Výroba a predaj koloidného striebra (veľkoobchod - maloobchod)

firmyLogo