V dňoch 24.12.2018 - 1.1.2019 čerpáme dovolenku. Objednávky prijaté v tomto období budeme odosielať 2.1.2019. Ďakujeme za pochopenie. Prajeme všetkým zákazníkom pekné Vianoce!

Aplikátor spray/pipetka plnohodnotná náplň 50 ml

Neohodnotené
 
Akcia
  • 1 z 15
 

Šetrná aplikácia u detí i dospelých.

Koloidné a iónové striebro vo forme rozprašovača 50 ml sa používa v malých dávkach ako antibakteriálny a čiastočne antiseptický a dezinfekčný prostriedok. Koloidné striebro a iónové striebro je alternatíva podpory a prevencie pri ohrození zdravia vyvolané bakteriálnou nákazou a niektorými chorobami vírusového pôvodu. 

 

Podľa intenzity pôsobenia zaraďujeme naše produkty zostupne: 1. IONT, 2. UNIVERSAL, 3. ARGENA.

Podľa toxicity a miery šetrnosti je to presne naopak (najšetrnejší je ARGENA, potom nasleduje UNIVERSAL a na tretej pozícii produkt IONT).

€3
Značka Kinetfyz
Webová stránka značky kinetfyz.cz/sk
Kategória Výber z rady našich produktov
Záruka 1 mesiac
Zvoľte variant
Kód tovaru 52/SPR IONT Ag10ppm Ag+ >20%: spray Skladom €3
   
Kód tovaru 52/PIP IONT Ag10ppm Ag+ >20%: pipetka Skladom €3
   
Kód tovaru 52/SPR2 UNIVERSAL Ag30ppm Ag+ <20%: spray Skladom €3
   
Kód tovaru 52/PIP2 UNIVERSAL Ag30ppm Ag+ <20%: pipetka Skladom €3
   
Kód tovaru 52/SPR3 ARGENA Ag35ppm Ag+ <10%: spray Na dotaz €3
   
Kód tovaru 52/PIP3 ARGENA Ag35ppm Ag+ <10%: pipetka Na dotaz €3
   
 

Špecifikácia produktov

Koloidné striebro ARGENA (Argentum Colloidale) je účinné, veľmi šetrné a takmer netoxické. Likviduje predovšetkým baktérie a vírusy. Nanočastice striebra sa nehromadí v organizme. Výskumy s koloidným striebrom ukázali, že väčšina baktérií a vírusov proti nemu nedokáže vyvinúť rezistenciu. Z analytického pohľadu chémie sa jedná o disperziu nanočastíc vo veľmi čistej deionizovanej destilovanej vode. Obsah strieborných nanočastíc Ag je 35 ppm (mg/l). Produkt má znížený obsah katiónov Ag + <10% vďaka špeciálnemu dvojstupňovému výrobnému procesu. Týmto postupom je zachovaná mikrobiologická efektivita výrobku ale skracuje sa čas skladovania a spotreby. Mimoriadnou výhodou zníženého počtu katiónov Ag + je však zvýšená šetrnosť voči bunkám ľudského i zvieracieho organizmu.

 

Koloidné striebro UNIVERSAL disperzia Ag 30 ppm Ag + <20% (koloidné Ag - vodná disperzia nanočastíc striebra) je veľmi účinný a šetrný prípravok s biocídnymi a antiseptickými účinkami, ktorý likviduje najmä baktérie, niektoré zaplesnenia a vírusy. Funguje na princípe prírodného antibiotiká, na ktoré si však nemožno vytvoriť rezistenciu.

 

Iónové striebro IONT suspenzia Ag 10 ppm Ag +> 20% (hydrosol striebra, monoatomární koloidné striebro) je tým najuniverzálnejším prostriedkom proti baktériám a vírusom a je vysoko účinné pri mikrobiologickej likvidácii niektorých húb, plesní a parazitov. Prečítajte si a informujte sa viac o zdravotnom riziku nadmerného či dlhodobého užívania. Jedná sa o typ koloidného striebra, ktoré je doposiaľ na slovenskom trhu prevažne zastúpené (vydávané nie celkom presne za koloidné!).

 

Odporúčanie

Uchovávajte v tme a chráňte pred mrazom! Koloidné Ag by nemalo prísť do styku s kovom. Spotrebujte najlepšie do 1 mesiaca od dátumu odoslania - nie je určené na skladovanie.

Nemali by používať osoby s preukázanou kontaktnou alergiou na striebro.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .

Zabezpečujeme vzdelávacie a poradenské služby a venujeme sa ďalším činnostiam: Fyzioterapia a predaj špecializovných zdravotníckych potrieb - Lektorstvo  - Výroba a predaj koloidného striebra (veľkoobchod - maloobchod)

firmyLogo

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.