Novinky, Strana 2

Modré vrcholky      Informácie o novinkách eshopu

Ďalšie vylepšenia - Chceme si zaslúžiť Vašu priazeň

Rozšírili sme možnosť výberu spôsobov dopravy zakúpeného tovaru:
Odteraz Slovenská pošta, Zásielkovňa, Doručenie na adresu/novinka a Kuriér GLS!

Zvyšujeme komfort správy objednávok: Odteraz posielame SMS upozornenie na stav a odoslanie.

Zmena vizuálnej podoby eshopu

Ako sa už pomaly stáva našim dobrým zvykom, opäť sme v predvianočnom adventnom čase upravili pre našich zákazníkov prostredie internetového obchodu. Malo by byť opäť o niečo prehľadnejšie a čo sa týka vizuálnej stránky zodpovedajúce súčasným technickým možnostiam. Vzhľadom k tomu treba upozorniť, že grafické nastavenie eshopu vyžaduje vyššie rozlíšenie vášho monitora. V opačnom prípade nemusí byť dojem z vizuálnej stránky eshopu podľa očakávania - na funkčnosti a prevádzke sa však nič nemení.

Za prípadnú spätnú väzbu vopred ďakujeme.

GDPR - Ochrana osobných údajou a nové Obchodné podmienky

Vzhľadom na nové povinnosti ohľadom GDPR, ktoré vyplývajú zo Zákona, sme uverejnili podmienky ochrany osobných údajov našich zákazníkov. S tým súvisí aj úprava obchodných podmienok. Treba podotknúť, že sa pre našich zákazníkov nič mimoriadne nemení. Nové dokumenty nájdete v spodnom menu webových stránok eshopu.

Oznámenie o notifikácii výrobkov a začiatku predaja

Vážení zákazníci,

vzhľadom k zápisu firmy do oficiálneho registra výrobcov Európskej únie a práve prebiehajúcemu procesu notifikácie v zákonnej lehote 6 mesiacov pre výrobky obsahujúce nanomateriály, je spustenie predaja koloidného striebra UNIVERSAL a ARGENA nastavené k 1. 4. 2018.

Splniť všetky administračné a zákonné podmienky nášho podnikania v oblasti výroby a predaja koloidného a iónového striebra nám zabralo predovšetkým čas. Najmä vďaka skutočnosti, že sa v našom prípade doteraz jedná o činnosť doplnkovú. Avšak stále usilujeme o kvalitu a zvyšujúcu sa profesionalitu.

Výsledkom sú nové predajné a prezentačné weby, spracovaná technická dokumentácia a bezpečnostné listy. Ďakujeme za Vašu priazeň.

Prípadné nejasnosti radi vysvetlíme.

  

S priateľským pozdravom

PaedDr. Miroslav Coufal

 

Nový informačný blog KOLOIDNÉ STRIEBRO - komerčná verzia

Konečne môžeme našim zákazníkom a všetkým záujemcom oznámiť sprevádzkovanie pokročilejšie verzie informačného blogu dr. Komoráša!

 

Blog sa venuje vybranej problematike výskumu zdravotného využitia koloidného striebra v aspektoch poznatkov súčasnej vedy.

 

Poskytované informácie sú vždy riadne doplnené odkazy na odbornú literatúru a citačné zdroje.

 

Upozorňujeme, že sa jedná o komerčnú verziu blogu primárne určeného na podporu predaja.

 

VSTÚPIŤ DO BLOGU MôŽETE I TU:

 

koloidne-striebro5.webnode.sk

Porovnanie cien tovaru Navštívte Argena.sk v ShopMania