Novinky

Modré vrcholky      Informácie o novinkách eshopu

Druhá vlna pandémie

Cez všetky ťažkosti tohto roka zostávame v prevádzke a v spojení s našimi klientmi a zákazníkmi. Pevne veríme v sľubný obrat celej situácie. Všetkým priaznivcom zo srdca ďakujeme. Do Nového roka prajeme všetko dobré a samozrejme veľa zdravia.

 

Dúfame, že vás nový vzhľad eshopu milo prekvapí. V prípade potreby sa na nás obráťte s dotazom.

 

A ešte jedno zadosťučinenie ... Na časté otázky ohľadom využitia postreku striebra na vnútornú stranu rúška. Áno, je to možné ako alternatíva. Nejedná sa ale o nanovlákna striebra a očakávaný efekt postreku zďaleka nemusí byť stopercentný v prípade vírusu Sars Covid 19.

 

Odporúčame rúšku tmavej farby (striebro spôsobuje zožltnutie tkaniva). Je možné prežehliť po aplikácii postreku, ale praním sa účinnosť striebra vytratí.

Zmena dodávateľa fliaš

V reakcii na zhoršenie kvality na strane výrobcu sme zmenili dodávateľa fliaš. Kvalita distribučného medicínskeho plastu je zásadný faktor vzhľadom k povahe nášho produktu. Namiesto 300 ml fľaše novo ponúkame na predaj 250 ml balení. Ďakujeme za pochopenie.

Mimoriadne opatrenia počas epidémie

Vážení zákazníci, VÝROBA BEŽÍ.

Po odoslaní zásielky vám príde odkaz na sledovanie doručovania vašej zásielky. O zaslanie trasovacieho čísla môžete požiadať aj zpätne.

Výdajné miesta Zásielkovne sú opäť v prevádzke a ponúkajú úhradu dobierky bezkontaktne kartou alebo cez SMS priamo na mieste. Overiť si, či je pobočka a vaše výdajné miesto otvorené môžete tu: Zásielkovna sk/pobočky

Doplnok - Diskusia k produktom - dočasne zrušené

Múdra rada vydá za tisíc odborných poučiek.

Podeľte sa o svoju skúsenosť s daným produktom aj s ostatnými užívateľmi. Zaujíma nás, kde všade a ako striebro pomáha.


Napadá vás nejaká otázka k obsahu alebo aplikácii výrobku? Trápi určitá pochybnosť? Nerozumiete uvedenej terminológii?

Prispieť odpovedí na otázku, alebo vložiť komentár môže okrem nás aj každý návštevník. Príspevky pred zverejnením schvaľuje administrátor.
 
Prečo sa zapojiť do diskusie?
Diskusia vedená pod produktom môže byť nápomocná pri správnej voľbe a použití výrobku a pre všetkých nás, ktorí sa zaujímame o alternatívnu podporu a ochranu zdravia aj pre vzájomnú osvetu.

Hore
12 položiek celkom
Porovnanie cien tovaru Navštívte Argena.sk v ShopMania