1

 

Striebro (prírodný prvok) vďaka svojim vlastnostiam:

  •  prirodzene likviduje pôvodcov chorôb, organizmus si na ne nevytvára rezistenciu,
  • pôsobí najmä proti patogénnym baktériám ako antibiotikum, empiricky preukázané sú aj niektoré protivírusové a antiseptické účinky, v tomto smere čiastočne napomáha funkcii imunitného systému,
  • predovšetkým urýchľuje hojenie a tým mierni bolesti a nepohodlie (popáleniny, kožné odreniny a rany, preležaniny) ako svrbenie genitálií, zápach z úst a pod.,
  • pôsobí proti zápalom všade tam, kde dochádza k zahlieneniu tela ako včasná ochrana alebo potom na doliečenie, buď po vysadení komerčných antibiotík alebo spolu s nimi (s väčšinou z nich sa synergicky podporuje a zosilňuje ich pôsobení alebo sa jednoducho synergia neprejaví, bez ztráty efektu)
  • popritom mimovoľne podporuje odbúravanie toxínov a napomáha regenerácii organizmu hoci k tomu nie je primárne určené.

  

212509-testing 

Špecifikácia produktu

Koloidné striebro UNIVERSAL je disperzia strieborných nanočastíc vo veľmi čistej deionizovanej destilovanej vode. Obsah strieborných nanočastíc 30 ± 5 ppm (mg/l). Produkt disponuje nižším obsahom katiónov Ag + (<20%). Bez prímesi iných kovov. Vyhovuje mikrobiologickej skúške.

 

NEZABUDNITE VYUŽIŤ TIEŽ MOŽNOSŤ ZAKÚPENIA APLIKÁTOROV

aplikátory_1

 

Späť na hlavnú stranu

3 položiek celkom

Môžete sa pozrieť na:  PRÍKLADY POUŽITIA STRIEBRA (stručná špecifikácia použitia IONT, UNIVERSAL, ARGENA)

Pre vonkajšie použitie sa ponúka niekoľko možností - výplachy, kloktanie, postrek, kvapkanie.

Pri kvasinkových infekciách u ľudí a u zvierat pri kožných vyrážkach, aby nedošlo k takým komplikáciám, ako je vznik ďalších infekcií, baktérií alebo šírenie infekcie do ďalších orgánov je vhodnejšie IONT.

Ako účinná ochrana pred nežiaducimi baktériami a k podpore rýchleho hojenia pri odreninách, po bodnutí hmyzom a hlavne u popálenín alebo hnisavých hlbších abscesov, všade tam, kde môže dôjsť k prieniku do krvného obehu, je vhodnejšie ARGENA.

UNIVERSAL odporúčame, pokiaľ je vnútorné prostredie zahlienené a teda dochádza k množeniu patogénnych baktérií. Rovnako je určený ku kontaktu s povrchom kože a hodí sa na vyrážky bakteriálneho pôvodu a hlavne pri výskyte dekubitov (preležanín) a povrchových vredov napríklad u ležiacich pacientov a starších ľudí.

Porovnanie cien tovaru Navštívte Argena.sk v ShopMania