Koloidné striebro ARGENA 35 ppm balenie 300 ml

Neohodnotené
 
  • 1 z 13
 

Na priložených fotografiách sú vidieť: Jednotlivé typy mikroorganizmov podľa rozmiestnenia v ľudskom tele; Pre porovnanie optické vlastnosti koloidného striebra (sfarbené vplyvom opalescencie) a iónového striebra (bezfarebné).

Ďalej snímky elektrónového mikroskopu, ako môžu vyzerať zhluky nanočastíc (prirodzená tendencia koloidov - znižuje účinnú plochu nanočastíc pre pôsobenie na baktérie) ale zároveň ukážka pôsobenia práve týchto zhlukov - klastrov na baktérie Escherichia coli.

Okrem iného ukážka oligodynamického efektu produktu ARGENA na kmene vodných baktérií a prvokov druhu Paramecium caudatum a ďalej porovnávací test účinku produktu ARGENA a antibiotík na mikroorganizmy (bez degradácie efektu u oboch zložiek vylučuje vzájomnú kontraindikáciu).

 

Odkazy k fotografiám, citácie a podrobnejšie informácie nájdete v informačnom blogu.

Dostupnosť Na dotaz
€9    
Kód tovaru BALENIE 300ML
Značka Kinetfyz
Webová stránka značky kinetfyz.cz/sk
Kategória Výber z rady našich produktov
Záruka 1 mesiac
 

Špecifikácia unikátneho produktu ARGENA

Koloidné striebro ARGENA (Argentum Colloidale) je účinné, veľmi šetrné a takmer netoxické. Likviduje predovšetkým baktérie a vírusy. Nanočastice striebra sa nehromadí v organizme. Výskumy s koloidným striebrom ukázali, že väčšina baktérií a vírusov proti nemu nedokáže vyvinúť rezistenciu. Z analytického pohľadu chémie sa jedná o disperziu nanočastíc vo veľmi čistej deionizovanej destilovanej vode. Obsah strieborných nanočastíc Ag je 35 ppm (mg/l). Produkt má znížený obsah katiónov Ag + <10% vďaka špeciálnemu dvojstupňovému výrobnému procesu. Týmto postupom je zachovaná mikrobiologická efektivita výrobku, ale skracuje sa čas skladovania a spotreby. Mimoriadnou výhodou zníženého počtu katiónov Ag + je však zvýšená šetrnosť voči bunkám ľudského i zvieracieho organizmu.

 

Kontrola kvality produktu

Chemická analýza: Obsah striebra - potenciometricky s Ag ISE; Prímesi iných kovov - metóda FS - DPP.

 

Odporúčanie

Pozor! V EÚ nie je koloidné Ag zaradené do kategórie liečiv ani výživových doplnkov a je doporučované len na vonkajšie užívanie. 

 

Koloidné striebro ARGENA ako nanobiotechnologický produkt s obsahom strieborných nanočastíc 35 ± 5 ppm (mg/l) a nízkym obsahom katiónov Ag+ (<10%) spĺňa logicky prísnu nepísanú normu.

 

Produkt deklarujeme ako výrobok na báze prírodného prvku v syntéze látok, ktoré sú bežnou súčasťou potravinového reťazca a sú zdravotne nezávadné.

 

(V súčasnosti u nás bežne dostupná literatúra vyzdvihuje prínos a mapuje znalosti užívania striebra ako prirodzené liečby a dezinfekcie už od staroveku. Napr. Josef Pies; Uwe Reinelt. Koloidní stříbro. Velká kniha zdraví pro lidi, zvířata a rostliny. Praha, 2012.)

 

Uchovávajte v tme a chráňte pred mrazom! Koloidné striebro by nemalo prísť do styku s kovom.

Spotrebujte do 1 mesiaca od dátumu výroby.

Nemali by používať osoby s preukázanou kontaktnou alergiou na striebro.

 

Hmotnosť 0.3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Zabezpečujeme vzdelávacie a poradenské služby v oblasti fyzioterapie a športu. Venujeme sa ďalším činnostiam: Lektorstvo - Predaj špecializovných športových potrieb a výživy - Výroba kozmetických prostriedkov.

firmyLogo

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.